Trenutak odluke u Inđiji dogodio se već u 12. minutu. U kaznenom prostoru domaćeg tima oboren je Filip Knežević, sudija Anđelovski je pokazao na belu tačku, a penal je u pogodak pretvorio Nermin Haskić.

Izvor: Niški portal | 21-Sep-2019 | 19:07

Duel u Inđiji je na redovnoj konferenciji za novinare najavio šef stručnog štaba Nišlija, Milorad Kosanović.

Izvor: Niški portal | 20-Sep-2019 | 17:27

Fudbalski klub Radnički potpisao je stipendijske ugovore sa dvojicom talentovanih kadeta iz naše škole fudbala.

Izvor: Niški portal | 19-Sep-2019 | 10:35

Budućnost se takmiči u Prvoj ligi Srbije, u kojoj nakon devet odigranih kola zauzima poslednje 16. mesto sa šest osvojenih bodova.

Izvor: Niški portal | 18-Sep-2019 | 07:52

Opet ružne slike sa srpskih fudbalskih terena obilaze svet

Izvor: Niški portal | 14-Sep-2019 | 11:24

Kraj prvog i početak drugog poluvremena obeležili su incidenti posle koji je isključen trener Vojvodine Nenad Lalatović, a prave igre nije bilo čitavih deset minuta.

Izvor: Niški portal | 14-Sep-2019 | 11:14

Izvor: informer.rs | 14-Sep-2019 | 08:28

Karte za ovu utakmicu prodaju se na biletarnici ispred hale Čair po standardnim cenama. Za istočnu i zapadnu tribinu potrebno je izdvojiti 300 dinara, a za južnu 150 dinara.

Izvor: Niški portal | 13-Sep-2019 | 07:47

Sulaka je na Čair stigao uoči reprezentativne pauze, u kvalifikacijama za Mundijal.

Izvor: Niški portal | 13-Sep-2019 | 07:40

Fudbaleri Radničkog poraženi su na gostovanju od Čukaričkog sa 1:0 u sklopu sedmog kola Superlige Srbije.

Izvor: Niški portal | 02-Sep-2019 | 12:53