ŽRK Naisa –ŽRK Bekament 27-34 (12-15)

Izvor: Niški portal | 18-Nov-2018 | 12:58

Utakmice 1/8 finala Čelendž kupa igraće se početkom naredne godine.

Izvor: Niški portal | 13-Nov-2018 | 12:20

Revanš u kome je Naisa formalni domaćin, već u ponedeljak 12.11.2018.godine u 21,00 sat na gostujućem terenu u Portugaliji.

Izvor: Niški portal | 12-Nov-2018 | 12:59

Izvor: Niški portal | 08-Nov-2018 | 13:53

SEHA GAZPROM RUKOMETNA LIGA: ŽELEZNIČAR-TATRAN PREŠOV 25:36 (11:17)

Izvor: Niški portal | 08-Nov-2018 | 11:03

Rukometašice Naise započele su novi pobednički niz! Kao gošće, Nišlijke su slavile protiv ekipe Voždovca. Utakmica je rešena već u prvom poluvremenu kada je Naisa imala I dvocifrenu prednost, a na poluvreme je otišla sa 9 golova razlike.

Izvor: Niški portal | 05-Nov-2018 | 11:06

Rukometašice Naise rutinski su savladale ekipu Bora sa 40-24 (22-14), u utakmici koja je odigrana ranije nego što je planirano zbog obaveza Nišlijki u Čelendž kupu.

Izvor: Niški portal | 31-Oct-2018 | 13:13

Junačko drugo poluvreme!

Izvor: Niški portal | 31-Oct-2018 | 13:11

"ŽELJA" GOSTUJE U ZAGREBU

Izvor: Niški portal | 30-Oct-2018 | 14:09

Utakmicu 7.kola Super lige protiv ekipe Bora Naisa će odigrati nešto ranije zbog učešća u Čelendž kupu. Prijatelji iz Bora složili su se da utakmica bude odigrana već u utorak, 30.oktobra, kako bi Naisi ostalo više vremena za pripremu dvomeča sa Portugalkama.

Izvor: Niški portal | 29-Oct-2018 | 15:05