Radnički slavio na Čairu

Izvor: Niški portal | 03-Mar-2018 | 19:27

Fudbaleri Radničkog savladali su kao domaćini ekipu Partizana sa 1:0 u 25. kolu Super lige Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Milan Pavkov u 75. minutu igre.

Partizan je bio ozbiljniji rival u prvom poluvremenu. Međutim, propustio je nekoliko prilika.

Početak drugog poluvremena kasnio je nekoliko minuta, jer su navijači koji su se nalazili iza gola gde je stajao Vladimir Stojković, gađali grudvama golmana Partizana. Čuvar mreže Radničkog Bojan Šaranov nekoliko puta u toku meča uspešno je sačuvao svoju mrežu.

U 75. minutu utakmice, Riota Noma je poslao loptu ka Milanu Pavkovu u šesnaesterac, koji je zatim iz prve uputio snažan udarac u suprotan ugao Stojkovićevog gola, te tako postigao svoj 17. gol u prvenstvu i gol za pobedu Radničkog u ovom duelu.

Radnički je ovom pobedom stigao do 46. osvojenog boda i ostaje na 3. poziciji, iza Partizana, koji ima 52 boda.