Radnički slavio na Čairu, ubedljiva pobeda protiv Gzire

Izvor: Niški portal | 13-Jul-2018 | 11:00

Fudbaleri Radničkog slavili su sinoć na Čairu pobedu protiv Gzire sa Malte. Rezultat prve utakmice prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope 4:0.

Od samog početka meča Radnički je stvarao brojne prilike, a već u 14. minutu mrežu je zatresao Pankov.

Pune tribine, sve osim severa, dočekale su domaće fudbalere i pružile im gromoglasnu podršku. Veliku priliku pola sata od početka meča imao je Radnički, kada je Haskić poslao loptu ka Grbiću pred samim golom, međutim ona je prošla uz samu stativu.

U drugom poluvremenu tačnije u 53. minutu Grbić je centrirao, a Haskić šutirao pravo u gol za rezultat 2:0. Marko Mrkić upisao se u listu strelaca postigavši gol za 3:0.

Pet minuta pred kraj meča Haskić je sa desetak metara poslao loptu u sam donji ugao gola. Rezultat 4:0.