Radnički završio nastup u Evropi

Izvor: Niški portal | 03-Aug-2018 | 16:26

Fudbaleri Radničkog završili su svoj nastup u Evropi ove sezone. U revanš meču protiv Makabija niški klub je remizirao sinoć na stadionu Čair, što nije bilo dovoljno za prolaz dalje jer je ranije klub iz Tel Aviva kod kuće slavio sa 2:0.

Svoj nastup u Evropi ove sezone završili su nakon remija sa Makabijem 2:2 na domaćem terenu.

Oba gola za niški klub u utakmici sa Makabijem postigao je Aleksandar Stanisavljević, i to u 44. i 58. minutu. Radovan Pankov je u 33. postigao autogol, kada su gosti i poveli. Strelac drugog gola za Makabi bio je Atar u 38. minutu.

Radnički je na evropskom putu zabeležio ukupno dve pobede, jedan poraz i jednom je igrao nerešeno.

Posle pobede od 2:0 u Tel Avivu i remija u Nišu, Makabi je prošao u narednu rundu kvalifikacija u kojoj će igrati sa jermenskim Pjunikom.

Radnički nastavlja borbu u Superligi, te za vikend dočekuje Dinamo iz Vranja koji je novi superligaš. Utakmica se igra u nedelju 5. Avgusta u 20 sati na stadionu Čair.