Spartak prekinuo seriju Radničkog bez poraza

Izvor: Niški portal | 12-Mar-2018 | 12:41

Fudbaleri Radničkog poraženi su kao domaćini od Spartaka iz Subotice sa 2:0, u susretu 27. kola Superlige Srbije, kome je prisustvovalo oko 1.500 gledalaca.

Niški klub je na taj način prekinuo seriju od 10 mečeva bez poraza, dok su Subotičani upisali prvi trijumf nakon što su poraženi 4 puta u nizu.

Subotičani su poveli u 69. minutu. Asistent je sa desnog boka bio Japanac Šimura, a Nemanji Nikoliću nije bilo teško da iz neposredne blizine pošalje loptu u mrežu.

Drugi gol za goste postigao je u 77. minutu Đuričin, te je tako Spartak stigao do veoma važne pobede.

Radnički je ostao na 3. poziciji na tabeli sa 49 bodova, a Spartak je 5. sa 6 bodova manje.

Nišlije u narednom kolu gostuju Voždovcu.

Utakmica na stadionu Čair počela je minutom ćutanja zbog smrti Aleksandra Živkovića, jednog od osnivača navijačke grupe ''Meraklije''.